Особливості оцінки майна для фінансової звітності згідно МСФЗ
Ця сторінка доступна лише у російській мовній версії.
Ця сторінка доступна лише у російській мовній версії.
Довгоочікуваний прогрес у царині стандартизації бухгалтерського обліку нарешті починає активізуватися і в Україні. Міжнародні стандарти фінансової звітності (МСФЗ), які раніше користувалися прихильністю лише окремих крупних компаній, тепер є обов’язковими для масового застосування.
Далі
Міжнародні стандарти фінансової звітності (IAS-IFRS) все більше знаходять застосування і на українських підприємствах, що не може не радувати. Однак, як показує практика, деякі концепції МСФЗ поки залишаються малознайомими для вітчизняних користувачів. У певній мірі це стосується і такої процедури як перевірка активів на зменшення корисності, з якою рано чи пізно стикається будь-яке підприємство, що впроваджує облік за МСФЗ. У цій статті ми спробували дати відповіді на деякі запитання, які виникали у наших клієнтів у контексті перевірки на зменшення корисності (також відомої як тест на знецінення – impairment test).
Далі
Due diligence медіа-холдингу, оцінка олійно-жирових підприємств для МСФЗ, оцінка елеваторів для МСФО, оцінка залізничних колій та інші проекти.
Далі
Оцінка обленерго, фармацевтичних підприємств, оцінка молокозаводів для МСФО, оцінка тваринницького комплексу та інші проекти.
Далі